Neden TÜRKİYE ?

Modernize olma konusunda Türkiye dev ve hızlı adımlar atıyor. Aynı zamanda da Avrupa ile Orta Doğu arasında köprü rolünü oynamaya devam ediyor. Türkiye sadece kum, güneş ve kültürü birarada sunmuyor. Aynı zamanda uygun fiyata kaliteli gayrimenkul şu anda piyasada müşterisini bekliyor.

Türkiye’deki Gayrimenkulun Avantajları Çok uygun gayrimenkul fiyatları. İspanya ile karşılaştırıldığında Türkiye’deki emlak fiyatları henüz emekleme döneminde. İspanya’da bu fiyatlara ancak 1980’lerde emlak bulunabiliyordu. Uygun yaşam koşulları Sıcak Akdeniz iklimi. Sıcak yazlar (7-8 aylık yaz sezonu) ve ılıman kışlar (15 derece ortalama). Akdeniz’in en güzel sahil ve dağ manzarası birarada. Özellikle Akdeniz ile Ege bölgesi arası. Türkiye son yıllardaki hızlı ekonomik gelişmesi ile dünyanın en büyük 16. Ekonomik gücü haline geldi.

Avrupa birliği üyeliği 2005 yılından beri konuşuluyor. Tam üyelikle sonuçlanmasa bile Avrupa’nın yatırımlarını Türkiye’ye yönlendirmesiyle sonuçlanacaktır. Avrupa’nın tüm büyük şehirlerinden Antalya’ya hava yolları ile direkt veya bağlantılı olarak ulaşım imkanı 2008 yılında alınan bir kararla yabancı ülkede oturan kişilere de ev kredisi imkanı tanınması gayrimenkul alanında atılmış büyük bir adımdır. Böylece artık ev hayalinizi Türkiye’deki bankalardan sağlanacak bir ev kredisiyle gerçekleştirebilirsiniz. Hatta arada bir evi tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza haftalık kiraya vererek kredinizin bir kısmını gelirlerden karşılayabilirsiniz.


Copyright © Sunkey  2015 – All rights reserved.