Hakkımızda

hakkimizdaFirmamız Didim de faaliyet gösteren,tamamen yerli sermayeli bir kuruluştur. Dünyaca ünlü plajları,dünyanın her yerinden akın akın ziyaret edilen, Efes harabeleri ve Bakire Meryem Ana Evi , Apollo Tapınağı ile Uluslararası Turizminin çekim merkezi haline gelmiş Ege bölgesinde; Didim / Akbük de İnşaat ve Emlak sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Başta Belçika , Hollanda , İngiltere, Almanya, İsviçre, Fransa olmak üzere Avrupa’nın bütün ülkelerinde yasayan Avrupa vatandaşları ve Türk vatandaşlarımızın Ülkemizde başarılı ve kalıcı yatırımlar yapmalarına katkıda bulunan firmamız; müşterilerimizin yaptığı yatırımlarının uzun süreli olmasının sağlanması,emlak değerlerinin korunması politikası ve memnuniyetlerini başkaları ile paylaşması sayesinde bölgesinde pazar liderliğinde önemli bir yer edinmiştir .

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR..

Bizler, tasarımı mimarisi ve İnşaat kalitesi yüksek standartlarda ve değerinde tesisler, konutlar ve villalar inşa ederek tüm yapıların el değiştirme veya kiralama zamanı geldiğinde pişman olmayacakları oranlarda gelir ve kar potansiyeli oluşturarak kısa zamanda doğru alıcılara ulaşmalarını sağlıyoruz.

• Yurt dışından alımlarda Güvenli alışveriş olanağı

• En iyi inşaat kalitesi ve inşaat garantisi

• Satış sonrası hizmetler

• İnşaat yapım süreçlerini internetten güncel olarak takip edebilme olanağı .

SUNKEY Gayrimenkul olarak bizler Avrupa’nın bir çok ülkesinden Türkiye de gayrimenkul yatırımları ile ilgilenen kişi ,kurum ve kuruluşlardan Ülkemizde yapılması planlanan yatırımlar için teklifler alıyor ve bu tekliflere kısa zamanda sonuç veren çözümler ve projeler üreterek
danışmanlık yapıyoruz..

Dürüst ve şeffaf hizmet politikamızla yatırımlarınızın gerçek gelir karşılıklarının korunması ve kar fırsatlarını doğru bir şekilde sizlerle paylaşarak, bölgemizdeki Kiralama Pazarında, gayrimenkullerin potansiyeli yüksek kiralama araçları haline gelmelerini sağlıyoruz.


Misyon ve Vizyon

hakkimizda-2Vizyonumuz;

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Misyonumuz;

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.

Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.


Copyright © Sunkey  2015 – All rights reserved.